Poszukujesz szafy na wymiar? Zapraszamy do Lubina

Meble na wymiar są dziś niezwykle popularne. Dają dużą swobodę aranżacyjną, są funkcjonalne i pozwalają uporządkować każdą, nawet niewielką przestrzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szaf na wymiar.

Szafy zabudowy – wyczarujemy Twój wymarzony mebel 

szafy na wymiar lubinNajwiększym zainteresowaniem naszych Klientów z Lubina i okolic cieszą się garderoby oraz szafy zabudowy o sporych gabarytach do sypialni lub przedpokoju. To one stanowią główne miejsce przechowywania ubrań oraz przedmiotów codziennego użytku. Projektujemy je w taki sposób, by panował w nich porządek, harmonia i ład. Wielość różnorodnych rozwiązań ułatwiających codzienne użytkowanie sprawia, że trudno dziś się obyć bez tego typu mebli.

Garderoby oraz szafy na wymiar powstające w naszej stolarni wykonywane są z drewna o wysokich walorach użytkowych – zależy nam na ich trwałości oraz estetyce. Elementy wykorzystywane do tworzenia garderób, takie jak zawiasy czy prowadnice, sprowadzane są od uznanych producentów, na których polegamy od wielu lat.

Po zaprojektowaniu oraz wykonaniu mebla zgodnego z Twoimi wskazówkami, przyjeżdżamy do Ciebie i wykonujemy usługę monterską. Każda nasza realizacja objęta jest gwarancją. Zachęcamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z Lubina i całego regionu.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi rozwiązaniami, które oferujemy – znajdziesz wśród nich między innymi:

Styl, elegancja, aktualne trendy w szafach na wymiar

Nasz zakład stolarski z Lubina to zespół doświadczonych specjalistów, ale także estetów, wrażliwych na piękno. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego dbamy o to, by nasze meble były nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Z dużą starannością podchodzimy do realizacji każdego projektu – zwracamy uwagę na najdrobniejszy szczegół, by spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Cenimy ponadczasowość, a z aktualnych trendów wybieramy te uniwersalne, które sprawdzą się przez długie lata. Doradzamy, podpowiadamy, staramy się proponować Ci takie rozwiązania, które pasować będą do estetyki całego wnętrza, a jednocześnie stanowić będą idee ciekawe i oryginalne. Chcemy poznać Twoje upodobania i gust, by móc w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Zamówisz u nas meble na wymiar o nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwie, jak i bardziej śmiałe, nowatorskie projekty nawiązujące swoją stylistyką do kompozycji art deco lub kolonialnych. Chętnie łączymy drewno ze szkłem czy metalem – różnorodność materiałów pozwala tworzyć meble o ciekawym wyglądzie, przyciągające uwagę oraz stanowiące niewątpliwą dekorację wnętrza.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – poza obszernymi szafami w stylu garderoby znajdziesz w naszej lubińskiej stolarni meble kuchenne, do salonu, czy biura. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zachęcamy również do lektury naszego bloga, w którym porad udzielają nasi doświadczeni stolarze.