Doświadczeni stolarze z Lubina

Jeżeli szukasz stolarza o dużym doświadczeniu, znakomitych umiejętnościach rzemieślniczych, a jednocześnie świetnie orientującego się w aktualnych trendach meblarskich – trafiłeś doskonale. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli na wymiar.

Usługi stolarskie dla Klientów z Lubina i okolic

Jesteśmy niewielkim, ale nowoczesnym zakładem stolarskim. Posiadamy dobrze zaopatrzone zaplecze technologiczne. Nasza stolarnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt do obróbki drewna, dzięki czemu możemy tworzyć dla Ciebie perfekcyjne pod względem jakości wykonania meble na wymiar.

Fakt, iż do dyspozycji mamy maszyny, nie oznacza, że nie korzystamy z narzędzi do ręcznej obróbki – wręcz przeciwnie. Cenimy sobie wykańczanie naszych realizacji dłutami, strugami czy heblami. W zależności od potrzeby oraz typu mebla sięgamy po określone narzędzia.

Swoje usługi stolarskie w Lubinie kierujemy do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Tworzymy:

  • meble kuchenne,
  • garderoby,
  • meble biurowe.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają pięknych i funkcjonalnych mebli do domu, mieszkania, a zarazem tych, którzy pragną wyposażyć swoje biuro, firmę, czy siedzibę instytucji publicznej w meble biurowe. Samodzielnie dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów oraz tworzymy projekty graficzne, na podstawie których wykonujemy meble. Każda nasza realizacja objęta jest gwarancją.

stolarz lubin

Dlaczego właśnie nasz zakład stolarski?

Zapraszamy Cię do naszego zakładu stolarskiego w Lubinie. Znajdziesz tu ekspozycję z wybranymi realizacjami naszych stolarzy. Zobacz wykonane szafy na wymiar, czy meble kuchenne. Dokładnie przyjrzyj się wykończeniu, zwróć uwagę na nowoczesny design. Zauważ, że każda współpraca z Klientem może obejmować zamontowanie w meblach pomocnych systemów, na przykład szuflad kuchennych z pełnym wysuwem, usprawniających przechowywanie produktów spożywczych.

Dostrzeżesz trwałe i odporne na codzienną eksploatację elementy, takie jak zawiasy czy prowadnice. Dzięki temu, iż nasi doświadczeni stolarze używają produktów wyłącznie od sprawdzonych dostawców, możesz liczyć na wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie mebli.

To, co prezentujemy Ci w galerii, stanowi jedynie część naszych realizacji. Nieustannie poszerzamy katalog swoich prac, starając się proponować Klientom ciekawe, a jednocześnie oryginalne wizje. Chętnie łączymy drewno ze szkłem i metalem, tworząc meble idealnie wpasowujące się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, jak i te industrialne, czy tradycyjne.

W zależności od Twoich upodobań oraz oczekiwań, a także estetyki wnętrza, w którym znajdą się stworzone przez nas meble, zaprojektujemy je w taki sposób, by każdego dnia cieszyły oko i stanowiły funkcjonalny element pokoju, sypialni czy korytarza.

Jeżeli masz pytania – zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Ciebie w naszym biurze w Lubinie, pod telefonem, sprawnie odpowiadamy na maile. Zapoznaj się z opisami naszych usług stolarskich i znajdź swoją wymarzoną garderobę, czy meble kuchenne.