Blog stolarza
meble na wymiar które odmienią twoje wnętrze lubin

Meble na wymiar, które dodają wnętrzom uroku

Meble na wymiar to nie tylko sporych rozmiarów szafy przesuwne do sypialni, garderoby, czy zabudowy kuchenne. To także pełne uroku regały i komody, pozwalające w szczególny sposób personalizować przestrzeń. Przyjrzyj im się bliżej.

Nie przesadzajmy z surowością mebli na wymiar

Sypialnia, w której prócz szafy i łóżka nie mieszczą się żadne przedmioty, wydaje się pusta. Wydaje się nam, że regał z ulubionymi książkami czy płytami lub komoda, na której możemy postawić nocną lampkę, rodzinne pamiątki, zdjęcia i świeczki – nadają wnętrzom indywidualnego charakteru. To właśnie tego typu detale decydują o klimacie panującym w konkretnym domu czy mieszkaniu. Nie wszystko, co piękne, musi być modne i na topie.

Przeglądając katalogowe wnętrza nieraz brakuje nam szczegółów pokazujących, co lubią ludzie, którzy mieszkają w danym domu, jak spędzają wolny czas, jakie mają hobby. Wszystkie salony wyglądają podobnie. A wystarczy wisząca półeczka by nieco ocieplić pokój.

Oferta mebli na wymiar pozwala dostosować gabaryty mebla do wymagań aranżacyjnych każdego pomieszczenia. Na przykładzie mebli kuchennych bardzo dobrze widać tendencję odchodzenia od minimalizmu. Wiszące półki, przeszklone fronty ukazujące wnętrza szafek czy relingi, w na których wieszamy kuchenne przybory to tylko niektóre pomysły na nadanie kuchni charakteru i pokazanie, że służy ona do konkretnych celów, nie zaś wyłącznie do zaspokajania potrzeb estetycznych.

Nasz lubiński zakład stolarski stawia na aranżacje, w których uwidoczniony zostaje nastrój i klimat wnętrza.

Zobacz: Meble na wymiar w stylu rustykalnym

Nasza wizja wnętrza

Nasz pomysł na wnętrze to Ty - to, co lubisz, co Ci się podoba, co jest dla Ciebie ważne. Chcemy:

  •  byś czuł się u siebie komfortowo,
  •  by nasze meble stanowiły zarówno funkcjonalne elementy architektury małej, a jednocześnie przedmioty, z którymi obcowanie sprawi Ci przyjemność.

Otaczaj się rzeczami o wyjątkowym znaczeniu i wyjątkowym pięknie. Zobaczysz, że stworzenie harmonijnej przestrzeni, w której każda rzecz ma swoje miejsce, a jednocześnie nie jest zbędna, pozytywnie wpłynie na Twoje codzienne samopoczucie.

Owe zasady wprowadzamy w życie zarówno jeśli chodzi o szafy na wymiar, meble kuchenne czy meble biurowe. Uważamy, że wszędzie tam, gdzie ważni są ludzie, poprzez stolarstwo powinniśmy dawać im nie tylko przedmioty użyteczne, ale i niosące znaczenie.

Szukasz mebli na wymiar, które odmienią Twoje wnętrze? Odwiedź siedzibę naszego zakładu stolarskiego w Lubinie i sprawdź nasze pomysły.Poszukujesz niestandardowych mebli o wyjątkowym charakterze? Znajdziesz je u nas. Zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły oferty.

Zapraszamy także do lektury naszego bloga.