Szeroka oferta mebli kuchennych w Lubinie

Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni, możliwość przechowywania wielu kuchennych akcesoriów w sprytnych systemach cargo, czy dostosowania do indywidualnych gustów sprawia, że coraz więcej Klientów decyduje się na kuchnie na wymiar. Nasze usługi stolarskie doceniają liczni Klienci z Lubina i okolic.

Meble na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb

meble kuchenne lubinW naszym lubińskim zakładzie stolarskim regularnie powstają meble na zamówienie:

Dbamy o to, by korzystanie z nich ułatwiało codzienne prace wykonywane w kuchni oraz sprawiało, że każdy przedmiot bez trudu znajdzie swoje miejsce. Systemy cargo czy systemy narożne z wysuwanymi półkami to już standard w naszych projektach.

Każdą współpracę z Klientem zaczynamy od dokładnego poznania jego potrzeb, gustu i oczekiwań. Tworzymy meble w różnych stylach: tradycyjnym, nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim. Znamy panujące mody i trendy, jednak stawiamy na ponadczasowość.

Zawsze jesteś u nas mile widziany, jednak chcemy, by nasze meble zachwycały nieustannie, nie zaś tylko przez moment.

Szukasz mebli kuchennych na wymiar? Zapraszamy do Lubina

Podczas produkcji każdych mebli na wymiar, także tych przeznaczonych do zabudowy kuchennej, kierujemy się trzema głównymi zasadami. Nasze meble muszą być:

  • trwałe – zależy nam na tym, by służyły Ci przez długie lata;
  • funkcjonalne – chcemy, by korzystanie z naszych produktów było wygodne i praktyczne;
  • piękne – stawiamy na wyjątkowy design, niebanalne pomysły i oryginalne aranżacje.

Jeśli chodzi o trwałość, spełniamy wysokie standardy dzięki wykorzystaniu materiałów światowej klasy dostawców oraz sprawdzonych surowców. Uciekamy od rozwiązań „na chwilę” oraz tanich zamienników.

Długie lata doświadczeń oraz znajomość branży stolarskiej nauczyła nas odróżniać te rzeczywiście trwałe materiały, które przetrwają w nienaruszonym stanie przez długie lata, od tych nietrwałych, mało odpornych na codzienną, intensywną eksploatację.

Wieloletnie doświadczenie stolarzy - kuchnie na wymiar 

Jesteśmy zakładem stolarskim z Lubina o wieloletniej tradycji. Nasi stolarze charakteryzują się znajomością sztuki obrabiania drewna. Nasze prace powstają z pasji tworzenia, połączonej z dużą wiedzą branżową oraz wieloletnim doświadczeniem. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromną starannością, starając się trafnie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Klienta związane z konkretnym projektem mebli na wymiar. Stworzymy kuchnię Twoich marzeń, starannie zamontujemy wszystkie jej elementy.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszym biurze, odpowiadamy na maile i telefony. Jeżeli poszukujesz mebli kuchennych na wymiar lub innych mebli do pozostałych domowych oraz biurowych pomieszczeń – zgłoś się do naszych stolarzy.