Blog stolarza
meble biurowe na wymiar w dużych przestrzeniach lubin

Meble biurowe do wielkopowierzchniowego biura

Biura wielkopowierzchniowe to przestronne przestrzenie, w których nie obowiązuje podział na poszczególne pokoje czy gabinety. Wszyscy pracownicy pracują razem. To spore wyzwanie dla zakładów stolarskich pod względem aranżacyjnym. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru mebli biurowych do otwartych przestrzeni.

Skąd bierze się popularność tego rozwiązania

W Lubinie i okolicach, a także na terenie całego kraju, coraz więcej firm przekształca swoje siedziby w biura wielkopowierzchniowe. Dlaczego? Ponieważ takie rozwiązanie sprzyja komunikacji między pracownikami oraz ich integracji. Przepływ informacji jest wówczas płynny, a wszelkiego rodzaju problemy rozwiązywane na bieżąco.

Niestety – spory hałas, a co za tym idzie – trudności ze skupieniem się na wyznaczonych zadaniach sprawiają, że nie jest to koncepcja idealna. By zminimalizować negatywne skutki wspólnej pracy, stosujemy różnego rodzaju ścianki działowe. Zapewniają one pracownikom nieco prywatności, mają też właściwości wyciszające. Tworząc w naszej lubińskiej stolarni meble biurowe na wymiar staramy się nadać im indywidualny rys oraz dostosować do rodzaju przedsiębiorstwa, w którym będą służyły.

Jeśli zainteresował Cię temat mebli biurowych przeczytaj również: Meble biurowe do sali konferencyjnej

Wybieramy meble biurowe na wymiar do przestrzeni otwartej

By otwarte biuro było dobrze zorganizowane i komfortowe, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze, uwzględnić powinniśmy rozwój firmy, a tym samym miejsca pracy dla przyszłych pracowników. Elastyczne rozwiązania naszych systemów meblowych pozwalają dowolnie aranżować przestrzeń, zmieniać ją i dostosowywać do aktualnych potrzeb. Po zrealizowaniu zlecenia pozostajemy z Tobą w kontakcie – w każdym momencie możesz złożyć dodatkowe zamówienie na kolejne biurko czy regał. Elastyczność dotyczy ponadto samych mebli biurowych. Wykonujemy:

  •  biurka różnego rodzaju,
  •  szafy,
  •  regały,
  •  komody,
  •  oraz inne elementy wyposażenia biur w dowolnych rozmiarach oraz ciekawej stylistyce.

Wygląd mebli na wymiar dostosowujemy do branży oraz rodzaju przedsiębiorstwa, a także gustu Klientów.
Prócz ciekawego designu, nasze meble na wymiar wyróżniają się dużą wygodą użytkowania. Dbamy o to, by osobom pracującym w zaaranżowanych przez nas przestrzeniach wykonywanie codziennych zadań upływało w komfortowych warunkach dostosowanych do ich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się pozostałymi gałęziami naszej oferty. Znajdziesz wśród nich szafy na wymiar bądź meble kuchenne, które znakomicie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu czy mieszkaniu.

Jeśli czeka Cię remont biura bądź stoisz przed zadaniem zagospodarowania przestrzeni biurowej – zachęcamy do kontaktu. Wspólnie wybierzemy meble biurowe, które stanowić będą wizytówkę Twojej firmy oraz znajdą uznanie wśród pracowników. Zapraszamy do naszego zakładu stolarskiego w Lubinie.

Szukasz funkcjonalnych i reprezentatywnych mebli biurowych? Zadzwoń już dziś i złóż zamówienie.

Zapraszamy do przeczytania bloga naszych stolarzy.