Blog stolarza
solidne biurowe meble na wymiar lubin

Meble biurowe do sali konferencyjnej

W salach konferencyjnych odbywają się zebrania, szkolenia, spotkania z Klientami. Tego typu miejsca są bardzo reprezentatywne, a znajdujące się w nich meble biurowe stanowią wizytówkę firmy. Nasz lubiński zakład stolarski specjalizuje się w tworzeniu „meblowych wizytówek z drewna”.

Sala konferencyjna – serce firmy

To tutaj Klienci decydują, czy podejmą z daną firmą współpracę, czy jednak poszukają innego partnera. W tym miejscu odbywają się także firmowe zebrania, szkolenia, czy spotkania. Sala konferencyjna to przestrzeń pełniąca różnorodne funkcje, dlatego jej aranżacja musi być elastyczna, dostosowana do zróżnicowanej ilości osób oraz różnorodnych potrzeb. Ale spokojnie – nasi stolarze potrafią wykonywać meble na zamówienie wpasowujące się w każde pomieszczenie.

Wybieramy meble biurowe na wymiar do salki konferencyjnej

Firmowe sale konferencyjne wyposażone są najczęściej w:

  •  obszerny stół i krzesła,
  •  szafy,
  •  regały,
  •  lady konferencyjne.

Jeżeli Twoja firma potrzebuje innych elementów architektury małej, zrealizujemy zamówienie zgodnie z Twoimi wskazówkami.

Wróćmy jednak do sprawy najistotniejszej, czyli stołu. W swojej ofercie mebli na wymiar posiadamy między innymi stoły modułowe. W zależności od zapotrzebowania można dowolnie modyfikować ich rozkład, rozmiar, bądź po prostu – przenieść do innej sali. Są składane – można rozsunąć ich blat, złożyć nogi – to bardzo elastyczne rozwiązanie, pozwalające na dużą swobodę aranżacyjną.

Tworzymy nie tylko stoły drewniane. W swoich projektach często łączymy elementy drewniane z metalowymi, żelaznymi bądź szkłem. Nasze prace charakteryzuje niebanalne wzornictwo i ciekawy design, dzięki czemu salki konferencyjne wyposażone w meble na zamówienie z naszej stolarni w prezentują się elegancko i nowocześnie.Pozostałe elementy wyposażenia

Jeśli chodzi o pozostałe elementy wyposażenia sali, warto podkreślić, że jesteśmy w stanie wykorzystać każdą wnękę, bądź funkcjonalnie zagospodarować pomieszczenie o niestandardowych wymiarach. Meble biurowe na wymiar to gwarancja maksymalnej swobody: różnorodne rozmiary mebli pozwalają stworzyć przestrzeń funkcjonalną oraz wygodną, w której przebywanie, praca, czy prowadzenie rozmów odbywa się bez naruszania stref prywatności przez brak dostatecznej ilości miejsca.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli biurowych, a także mebli do domu lub mieszkania: mebli kuchennych bądź mebli do garderoby. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Lubinie, gdzie możesz z bliska przyjrzeć się przykładowym realizacjom.

Szukasz funkcjonalnych mebli biurowych o wyjątkowym designie? Odwiedź nasz zakład stolarski w Lubinie i złóż zamówienie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zaaranżuj wraz z nami salę konferencyjną, której nikt nie będzie chciał opuszczać! Zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły naszej oferty.

Zobacz artykuł na temat: Lubin i tutejsi stolarze – szybki przegląd lokalnego rynku stolarskiego