Blog stolarza
meble kuchenne na zamówienie Lubin

Kuchnia na wymiar czy gotowe meble ze sklepu

Jeśli przeszukując alejki marketów budowlanych oraz sklepów meblowych znalazłeś meble kuchenne dokładnie odpowiadające Twoim potrzebom – jesteś szczęściarzem. Wśród gotowych rozwiązań trudno bowiem znaleźć meble o wymiarach idealnie pasujących do naszych kuchni, a także o estetyce, jakiej szukamy. W przypadku kuchni na wymiar jest inaczej – to Ty decydujesz, jak ma wyglądać.

Wnęki, narożniki, niestandardowe przestrzenie

Jednym z głównych powodów, dla których coraz więcej osób w Lubinie i okolicach, a także w całym kraju decyduje się na kuchnie na wymiar jest fakt, iż zamawiając meble na wymiar w zakładzie stolarskim otrzymujemy zabudowę elastyczną pod względem aranżacyjnym. Stolarz dokładnie mierzy kuchnię, następnie wykonywany jest projekt uwzględniający wszystkie uwagi Klienta. Tam, gdzie występują niestandardowe wnęki, lub znajdują się grzejniki, czy inne elementy konstrukcyjne, których nie da się ukryć w ścianie – proponujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb, np.:

  •  szafki,
  •  regały,
  •  półki,
  •  stoły,
  •  a także ławeczka do siedzenia,
  •  blat jadalniany,
  •  wyspa.

Wspólnie stworzymy idealną kuchnię na wymiar

Tworząc projekt kuchni, a następnie go realizując zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby Klientów, ich upodobania. Jeśli sporo gotujesz i masz osobną jadalnię – postawimy na sporą ilość blatów roboczych. Jeżeli uwielbiasz przesiadywać w kuchni z rodziną i przyjaciółmi – stworzymy dla Ciebie przytulny kącik, którego nie będziesz chciał opuszczać. Marzy Ci się wyspa? Nie ma problemu – jeśli po dokonaniu pomiarów okaże się, że zmieści się w kuchni – wykonamy ją dla Ciebie. Kuchnia na wymiar to duża elastyczność oraz spore możliwości.

meble kuchenne lubin - zabudowa

Kuchnia na zamówienie gwarancją funkcjonalności

Wygodna kuchnia wyposażona jest w szereg sprytnych rozwiązań zapewniających wysoki komfort użytkowania. Wąskie wyciągi cargo, systemy narożne, przesuwne drzwi szafek pozwalające zaoszczędzić miejsce to tylko niektóre z nich. Producenci wyposażenia kuchennego oferują nam (nam – stolarzom oraz Wam – drodzy Klienci) bardzo funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym przechowywanie staje się prostsze, a i gotowanie przyjemniejsze. Pojemne szafki w optymalnych rozmiarach również w dużym stopniu wpływają na ową funkcjonalność.

Oświetlenie zgodne z Twoimi preferencjami

Różnego rodzaju lampy montujemy nad blatem, nad szafkami, a nawet w ich wnętrzach – byś mógł dokładnie przyjrzeć się ich zawartości. W zależności od rodzaju oświetlenia w całej kuchni, wybieramy takie systemy, które będą pasowały do aranżacji pod względem estetycznym, a także stanowić będą funkcjonalny dodatek głównych źródeł światła.
Prócz mebli kuchennych na wymiar, w naszej lubińskiej pracowni zajmujemy się też tworzeniem mebli biurowych oraz szaf na wymiar. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej oferty.

Jeśli planujesz remont kuchni bądź stoisz przed jej urządzeniem – zapraszamy do naszego zakładu stolarskiego w Lubinie. Stworzymy dla Ciebie kuchnię na wymiar, o jakiej marzysz.Urządzasz kuchnię, planujesz remont, chcesz coś zmienić w swoim domu czy mieszkaniu? Zadzwoń już dziś – przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty.

Sprawdź: Kiedy się sprawdzają meble na wymiar