Blog stolarza
garderoby i szafy na wymiar lubin- produkcja

Funkcjonalna garderoba – stwórz swoje królestwo

Jeśli ubrania nie mieszczą Ci się w szafie, a nowych ciągle przybywa – potrzebujesz garderoby. Nasz zakład stolarski z Lubina zaprojektuje ją dla Ciebie, a następnie wykona. Zastanów się tylko, jak ma wyglądać. Poniżej zamieszczamy garść inspiracji, które pomogą Ci nakreślić ogólną wizję.

Szafy na wymiar i garderoby w stylu retro 

Styl retro to bardzo pojemne pojęcie. Mówiąc o nim wrzucamy do jednego worka meble stylizowane na lata 50’te, 60’te czy 70’te ubiegłego wieku, oryginalne meble z tamtego okresu czy nawet meble antyczne. Nie chcielibyśmy w tym miejscu robić wykładu ze stylów meblarstwa, załóżmy więc, że styl vintage rozumieć będziemy jako powrót do przeszłości, trendów modnych zarówno dziesiątki, jak i setki lat temu. Garderoba charakteryzująca się owymi cechami to szafy, półki czy szuflady o niewspółczesnym wzornictwie. Cienkie nóżki foteli czy szaf przy intensywnych barwach tapicerek prezentują się znakomicie, również jako wyposażenie garderoby w stylu retro.
Nasze usługi stolarskie obejmują tworzenie garderoby w odrębnych pokojach, jak i wydzielanie miejsca na garderobę w sypialni bądź pokoju dziennym.

Garderoba w stylu glamour

Styl glamour to elegancja, szyk, blask i luksus. Z pewnością pokochasz swoją garderobę urządzoną w tym właśnie tonie. Połączenie czerni i bieli z intensywnymi kolorami, na przykład różem, turkusem czy butelkową zielenią to znak rozpoznawczy wnętrz glamour.

Wyobraź sobie garderobę składającą się pięknych, błyszczących białych mebli, znakomicie oświetloną kryształowym żyrandolem mieniącym się niczym światło słoneczne. Wybierając ubrania możesz usiąść na czerwonej, eleganckiej i wygodnej sofie, która stanowi punkt centralny całej aranżacji. Całość dopełniają błyszczące dodatki.

Powyższa charakterystyka dotyczyć może nie tylko garderoby. Styl glamour jest obecnie bardzo popularny. Zawitał już do salonów, sypialni, pokojów dziecięcych czy kuchni. Jeśli jesteś jego miłośnikiem, nasi stolarze mogą dla Ciebie wykonać:

Jeśli masz takie upodobania – możemy połączyć pewne elementy danego stylu z innym tak, aby spełnić Twoje marzenie dotyczące konkretnej aranżacji.

nowoczesne szafy na wymiar lubin

 

Garderoba w stylu skandynawskim w Lubinie

Jeżeli nie jesteś jednak zwolennikiem przepychu i luksusu, bardziej odpowiadają Ci natomiast minimalistyczne wnętrza, postaw na garderobę w stylu skandynawskim. W naszych koncepcjach jej urządzenie polega na zaprojektowaniu funkcjonalnego wnętrza do przechowywania. Najczęściej wybieramy kolory naturalnego drewna bądź biel lub brąz. Owe barwy znakomicie podkreślają harmonię i porządek panujący na określonej przestrzeni.

Garderoba może kryć się za klasycznymi drzwiami, drzwiami przesuwnymi bądź za zasłoną – w zależności od potrzeb i upodobań konkretnych Klientów, wybieramy najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie.

Jeśli marzysz o garderobie, która spełni Twoje oczekiwania wizualne oraz okaże się praktycznym miejscem przechowywania – zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem stolarskim. Możesz odwiedzić nas w Lubinie, skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do lektury artykułu: Daj się zaskoczyć przez nasz zakład stolarski

Wykonamy garderobę na miarę Twoich potrzeb – zadzwoń do nas już dziś.