Blog stolarza
stolarz zakład stolarski lubin

Daj się zaskoczyć przez nasz zakład stolarski

W naszej lubińskiej pracowni powstają klasyczne meble na wymiar i te mniej standardowe. Wielofunkcyjne szafy czy łóżka zmieniające swoje położenie w zależności od pory dnia to coraz częściej składane zamówienia w naszym zakładzie stolarskim.

Sprytne rozwiązania z Lubina

Podążamy za trendami meblarskimi, dlatego chętnie realizujemy zlecenia nietypowych, indywidualnych, dedykowanych konkretnym wnętrzom mebli na wymiar. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy osiągnięcia współczesnej myśli technologicznej, byś mógł mieszkać czy pracować wygodnie, a jednocześnie by otaczały Cię meble w odpowiadającej Ci stylistyce. Nie boimy się sprytnych idei, nieszablonowych pomysłów, odważnych koncepcji.

Zabudowa pod schodami alternatywa szafy na wymiar

Nie lubimy marnowania przestrzeni. Chętnie proponujemy zabudowy wnęk czy miejsc pod schodami. W tego typu przestrzeniach tworzymy funkcjonalne strefy przechowywania, byś mógł w harmonii i ładzie porządkować przedmioty codziennego użytku. Doceniamy przestronność, dlatego jeśli pozwalają na to możliwości aranżacyjne i jesteśmy w stanie zaoszczędzić miejsce, gdzie stanąć mogłaby szafa na wymiar – przenosimy ją w ciekawej formie właśnie pod schody, czy pod wnękę w przedpokoju.

Dowiedz się: Czy stolarz to zawód dla Ciebie?

Dodatkowy pokój na antresoli i wysuwane blaty

Antresole to nasza specjalność. Bardzo podoba nam się idea wydzielenia pod sufitem miejsca do spania, czy kącika czytelniczego. Jako alternatywna do popularnych niegdyś pawlaczy, antresole wykorzystywane są też jako przestrzenie do przechowywania. Antresole mogą przyjmować różnorodne postacie, znakomicie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecięcym, czy nawet w salonie. Jeżeli pozwala Ci na to wysokość pomieszczenia – rozważ możliwość postawienia jej u siebie.

W kuchni, w jadalni, w miejscu do pracy, w pokoju dzieciaków – możemy chować wysuwane blaty wszędzie tam, gdzie tylko mamy ochotę. Stanowić mogą miejsce do spożywania posiłków w przypadku, kiedy odwiedzi nas więcej osób bądź strefę do nauki, odrabiania lekcji, czy pracy. To rozwiązanie ergonomiczne, funkcjonale i trwałe – wykorzystywane w naszym zakładzie stolarskim w Lubinie systemy są odporne na codzienną eksploatację, toteż możesz z nich korzystać często i przez długi czas.

stolarz lubin w pracy

Łóżka chowane do ściany - meble na wymiar

Kiedy nie masz miejsca na osobną sypialnię, marzy Ci się jednak sporych gabarytów łoże – nie musisz rezygnować z własnego apetytu. Wśród naszych usług stolarskich znajdziesz meble na wymiar takie jak łóżka, które po złożeniu wyglądają jak szafa. Ich orientacja może być pozioma – wówczas przypominają długą komodę, bądź pionowa – wtedy wygląda po prostu jak szafa. Sam wybierasz powierzchnię spania oraz sposób wykończenia. Meble na zamówienie cechują się sporą elastycznością oraz możliwością dostosowania ich wyglądu do indywidualnych potrzeb i upodobań Klienta.
Przedstawione powyżej pomysły to tylko niektóre stosowane przez nas sprytne rozwiązania, sprawdzające się na niewielkich przestrzeniach. Znajdują zastosowanie w:

  •  meblach kuchennych na wymiar,
  •  garderobach,szafach na wymiar
  •  sypialniach,
  •  czy meblach biurowych.

Domeną naszego zakładu stolarskiego z Lubina są niebanalne koncepcje, ciekawy design oraz indywidualne projektowanie mebli z uwzględnieniem uwag każdego Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Szukasz doświadczonych stolarzy z głowami pełnymi pomysłów? Zadzwoń do nas i złóż zamówienie już dziś.